Autonics E40S6-100-3-T-24-5M ,40mm/6mm 12..24vdc 3-HTL/360-Pals 5mt Enkoder
Autonics E40S6-100-3-T-24-5M ,Gövde 40mm,Mil 6mm,Besleme 12..24vdc,Çıkış 3-HTL/360-Pals,5-Kablo/5mt,Enkoder
Stok Kod : NS-6705
Üretici Kod : E40S6-100-3-T-24-5M
Marka : AUTONICS
Stok Miktarı : 0 Adet
KDV dahil
  • %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Kargolama
  • İade Güvencesi
Mil dış çapı : Ø6mm
Azami Tepki frekansı : 300kHz
Azami izin verilen devir : 5000rpm
Başlama torku : Azami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)
Çözünürlük : 100-PPR
Kontrol çıkışı :HTL
Besleme : 12-24VDC ±5%(dalgalanma P-P: Azami 5%)